انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: جواد 110
تعداد نتایج (789) نتیجه
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
برجام :دروغ بزرگــــــــ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: بصیرت سیاسی

نوشته شده توسط : عقیق »
برجام یک هیچ بزرگه اما یک نفر باید پیدا بشه و دزد  پولهایی که این وسط گم شده را پیدا کنه
اگر هر کس ادعا داره امریکا پول بلوکه شده را ازاد کرده  خوب بگوید این پول کجاست؟

اگر برجام نفعی برای ما داشته بیایید و ان را علنی نشان دهید کجاست این منفعتی که ما ندیدیم ؟اگر هواپیمایی خریداری شده که همش وام و قرض برای دولتهای اینده  وملت بیچاره است اگر نفتی فروخته شده چرا 20 درصد ان را به صندوق ملی واریز نکردند ؟ چرا از صندوق اقتصاد  ملی پول برداشت کردند ؟  این پول برای چه کاری صرف شده ؟ چقدر در صنعت صادرات پیشرفت کردیم و چه قدر واردات داشتیم وقتی مقتصدان می گویند واردات بی رویه و قاچاق کالا ضربه هنگفتی به اقتصاد و خودباوری ما می زنه چرا اینقدر سعی می شود که واردات را زیاد کنند انهم برخی اقلام وارداتی که ما نیاز به ان نداریم .
چرا دولت به بانک مرکزی مقروضه ؟
مدیر کل بانک مرکزی بارها اعلام کرده که تحریمهای بانکی برداشته نشده .
این برجام به درد مردم که نخورده اما به نظر می رسد برای دولت هم سودی نداشته چرا که دولت در حال حاضر نه تنها به بانک مرکزی بدهکاره بلکه بدهی خارجی هم داشته بدهی خارجی دولت در خردادماه امسال به ۷ هزار و ۵۷۱ میلیون دلار رسید؛
خوب منفعت برجام کجاست ؟

وقتی رضایت خدا و مردم خودمون جاشو به رضایت کدخدا می ده
انتظاری نباید داشت که برجام راحتی بدست بیاره
بازم مثل همیشه میگم از ماست که بر ماست
خودمون اینو انتخاب کردیم واسه رئیس جمهوری
هر چی به سرمون میاد از انتخاب ماست

سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
دو ماه سفر...-تصاویر- | نویسنده: جواد 110 |انجمن: عکس های خاطره انگیز

نوشته شده توسط : محمدELE »
نوشته شده توسط : جواد 110 »

سلام
کی قرار بود بیای؟ قرار بود منو ببری سر کار خخخ که البته گذاشتیم سر کار حححح
هر وقت بخوای بیا بریم اونجا اگه وسیله داری
این کجاش شهره دقیقا؟؟
حجمشون خیلی بیشتر از اینا بود تازه کمشون هم کرده بودم ولی خب حجم که بیاد پایین کیفیت هم افت می کنه
خونه هاش هم خوبن متاسفانه متاسفانه ساختش داره از اون بافت قدیمی به خونه های سیمانی و بتن تبدیل می شه
گرند رو هم پارسال گرفتم خخخ

شوخی بود برادر
اختیار دارین من کی باشم شما رو سر کار بزارم ،در رابطه با کار هم چندتایی بود ولی معافیت میخواستن
منظورم از شهر روستا نبود
اتفاقا روستاتون چند سال پیش رفتم خیلی خوش گذشت مخصوصا اون غار یخی که تو راهش هست

می دونم شوخی بود
معافیت نیست که این دوره زمونه خخخخ
پس کدوم شهر منظوره؟نکنه شهر خودتونو می گین؟اونور اب؟
غار یخی رو نرفتم اینا برا ما عادی شده خخخ
سال دیگه اگه خواستی بیا بریم همه مناطقشو نشونت میدم

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ قبل از ظهر

نوشته شده توسط : محمدELE »
سلام
به به آقای خوش قول، قرار بود خبر بدین منم بیام با هم بریم شهرتون
یه انتقادهم بکنم حجم عکسا زیاد بود کاش یخورده حجمشون کمتر میکردین تا زودتر لود بشن
قشنگ بودن ،راستی خونه ها خیلی جالب هستن پشت بوم خونه پایینی میشه حیاط واسه بالایی

سلام
کی قرار بود بیای؟ قرار بود منو ببری سر کار خخخ که البته گذاشتیم سر کار حححح
هر وقت بخوای بیا بریم اونجا اگه وسیله داری
این کجاش شهره دقیقا؟؟
حجمشون خیلی بیشتر از اینا بود تازه کمشون هم کرده بودم ولی خب حجم که بیاد پایین کیفیت هم افت می کنه
خونه هاش هم خوبن متاسفانه متاسفانه ساختش داره از اون بافت قدیمی به خونه های سیمانی و بتن تبدیل می شه
گرند رو هم پارسال گرفتم خخخ

یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
 سلام
ممنون از شما
روستای خوبیه. بله!

یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
˙·٠•●♥♥●•٠·˙ترنم عزیزم قدم نو رسیده مبارک˙·٠•●♥♥●•٠·˙ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: قدم نو رسیده
 ما هم تبریک می گیم
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ قبل از ظهر
دقیقا وای فای چیکار میکنه؟ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: فیلم و کلیپ
 ایا زیاده روی نمی کنه این اقا؟؟
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
اینم تعدادی از کارهای خودم .....(با استفاده از وسایل دور ریختنی) | نویسنده: جواد 110 |انجمن: کارگاه هنرهای دست
 خیلی عالی
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ قبل از ظهر
🌞اگر واقعه امروز را از دست بدهید، باید تا سال۲۰۹۴ منتظر تکرار آن باشید | نویسنده: جواد 110 |انجمن: مطالب جالب
 دیر دیدمش خخخ
یه روز قبل می زاشتین خب خخخ

شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ قبل از ظهر
چرا روم تعطیل شده؟ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: سوالات چت روم و انجمن
 تعطیل نیست ادرسش عوض شده

http://fa-chat.ir/?Chat

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
♣♣ روزه ات قبول اقای رییس♣♣ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: داستان جالب
 کشور دست کیا افتاده
خدا اخر عاقبتمونو به خیر کنه

جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
خدایا جز کوی تو دل را نبود منزل دیگر گیرم که بود کوی دگر کو دل دیگر................؟ | نویسنده: جواد 110 |انجمن: مناجات

بارالها...

از كوي تو بيرون نشود پاي خيالم

نكند فرق به حالم

چه براني،چه بخواني

... چه به اوجم برساني

چه به خاكم بكشاني

... نه من آنم كه برنجم

نه تو آني كه براني..

نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم

نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي

در اگر باز نگردد...

نروم باز به جايي